Gaz Türbin Filtreleri micronic Filtre

Gaz Türbin Filtreleri

Gaz Türbin Filtreleri

PERFORMANS VE VERİMLİLİK FARKINI KEŞFEDİN:

Uygulama Alanı : Gaz Türbine Giriş Filtreleme, Endüstriyel Toz Toplama micronic gaz türbin filtreleri Nanofiber Teknoloji alt yapısına sahip Nano kaplama teknolojisidir.

Endüstriyel hava ihtiyacınızın, sahip olduğunuz teçhizatların verimliliğini en üst düzeyde kullanıbilmesi ve enerji harcama oranını da düşürerek yüksek kalitede hava akışının yaratılması için Nanofiber kağıt teknolojimiz ile fark yaratıyoruz. Micro M-19 Nano teknoloji ile kaplanan endüstriyel filtrelerimiz ve Micro NanoFlat teknoloji ile üretilen gaz türbin giriş filtrelerimiz performans ve verimlilik açısından piyasaya liderlik etmektedir.

Nanofiber filtrelerimiz, cellulose ve polyesterden elde edilen kağıdımız, mükemmel yüzey özelliğini, mikron seviyesindeki yüzey kaplamasından elde etmektedir. Bu ultra ince katman toz ve duman partiküllerini daha yüzeydeyken tutarak daha derinlere inmesi engeller ve kağıdın hava akış debisini düşürmeden kalabilmesini sağlar. Bu benzersiz özelliğimiz, daha yüksek verimlilik ve daha uzun kullanım süresi ile mükemmel bir hava akış kalitesini sağlamaktadır.

Piyasadaki rakiplerimizin üretim şekli ise iğneli kağıt yöntemi ile yapılmaktadır. Bu yapı ile üretilen filtre kağıdı toz ve duman partiküllerini yüzeyde değil kağıdın içinde tutmaktadır. Bu nedenle, basınç kaybı oluşur ve kullanım süresi kısalır. Ayrıca, bu metot kağıt yüzeyinde tespit edilmesi mümkün olmayan tahribatlar da oluşturabilmektedir. Fakat, kullandığımız kimyasal reaksiyon ile mikron seviyesindeki geçirgenlikler yüzeyin her noktasında aynıdır. Bu nedenle, filtrelerimiz hem ürün kalitesi açısından hem de temiz hava kalitesi açısından gaz türbin verimliliğini destekleyecek havayı sağlar.  Filtrelerimizin dışına uyguladığımız spiral döküm eva bazlı poliolefil holtmeltdir. Bu hotmeltin özelliği yağda deformasyona uğramaz. Çöl ve kutup şartlarına dayanıklıdır .

Nanofiber teknoloji filtrelerimiz uluslararası kalibre edilmiş bağımsız laboratuvarlardan yaptırılan test değerlerine göre piyasadaki mevcut ürünlerden %20 daha fazla yüksek verimlilik, temiz hava, hava akışı ve enerji tasarrufu sağlamaktadır.

 

Daha İyi Dayanıklılık - Mükemmel Kendini Temizleme

Geliştirilmiş Toz Çözümü - Bakım Arasında Daha Uzun Dönemler

Daha Yüksek Verimlilik - Daha İyi Dayanıklılık

Kendini Temizleme için Mükemmel Düşük Basınç Kaybı – Genişletilmiş Filtre Ömrü

Mükemmel Düzgünlük – Kalite Performansının Korunması